Przekaż 1%

Decyzja należy do Ciebie!

Zarząd Stowarzyszenia C.R.K. "Promyk" w Gnieźnie, zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1,5% od podatku dochodowego na cele rehabilitacyjne.

Przekazanie 1,5% z podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego nic nie kosztuje, a pomoc dla ludzi niepełnosprawnych bardzo duża.

W PIT należy wpisać nazwę i adres organizacji oraz numer KRS:

S.C.R.K. "Promyk" Gniezno
ul. Sobieskiego 20
nr KRS 0000055368

Od 1 stycznia 2004 roku ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz znowelizowana ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych pozwala każdemu podatnikowi przekazać 1 % swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego - zamiast do budżetu.

Dosyć znamienną różnicą w porównaniu do lat poprzednich jest fakt, że istnieje możliwość przekazania darowizn na działalność charytatywną organizacji pożytku publicznego, do których zalicza się nasza organizacja. Wpłata taka może być odliczona w 100% od dochodu i można jej dokonać w dowolnym czasie.

Z góry
bardzo dziękujemy za każdy przekazany 1 %