Oddziały » Trzemeszno

Informacja

Stowarzyszenie założone zostało dnia 13 grudnia 1999 roku przez p. Eugeniusza Górniaka z Gniezna oraz p. Mieczysława Tomczaka z Trzemeszna. Współzałożycielami byli też Lucyna Buzała oraz p. Tadeusz Kostka.

Stowarzyszenie skupiało wówczas 15 członków - obecnie 52.

Nasze Stowarzyszenie działa zgodnie ze statutem na rzecz osób niepełnosprawnych. Jak mówi nazwa Stowarzyszenia - zajmuje się ono organizowaniem spotkań integracyjnych pomiędzy oddziałami "Promyka", wycieczek plenerowych, spotkań okolicznoźciowych, a także zbiorowych wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne.

Celem naszym jest współpraca z ludźmi niepełnosprawnymi, wspólne spędzanie wolnego czasu oraz niesienie pomocy w miarę możliwości.

Oddział nasz działa na rzecz ludzi niepełnosprawnych dzięki sponsorom, ludziom dobrej woli oraz członkom Koła, którzy biorą czynny udział w jego działaniach.

Prezes Oddziału Trzemeszno - Helena Strzelecka Prezes - Helena Strzelecka
  • Skarbnik - Maria Kaczmarek
  • Sekretarz - Hilary Owczarzak
  • Członek - Stanisław Płuciennik