O nas » Działalność

Rehabiilitacja

Rehabilitacja odbywa się głównie na sali gimnastycznej oraz w basenie, a także w gabinecie fizykoterapii. Corocznie organizujemy turnusy rehabiltacyjne nad morzem lub w górach oraz w innych atrakcyjnych miejscowościach.

Natomiast dla dzieci niepełnosprawnych organizujemy obozy sportowo-rehabilitacyjne w różnych regionach kraju.

"Promyka" jest przygotowany do przyjęcia osób w zakresie rehabilitacji z różnymi schorzeniami. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani fizjoterapeuci.

W dwóch dobrze wyposażonych salach rehabiitacyjnych można korzystać z następujących rodzajów ćwiczeń usprawniających:

• ogólnieusprawniające
  • czynne w odciążeniu
  • w odciążeniu z oporem
  • wspomagane
  • bierne
  • rozluźniające
  • oddechowe
  • samowspomagane
  • izometryczne
  • syngergistyczne

Natomiast w gabinetach zabiegowych możemy leczyć schorzenia korzystając z:

• ultradźwięków
  • jonoforezy
  • solluxu
  • diadynamiku
  • galwanizacji
  • stymulacji TENS
  • stymulacji HV
  • stymulacji UR
  • łóżka magnetycznego
  • lampy bioptron
  • masażu klasycznego

Osoby chętne zapraszamy do skorzystania z dobrodziejstwa ćwiczeń na sali oraz w naszej siedzibie.