Aktualności

PODZIĘKOWANIE ZA PRZEKAZANY 1% PODATKU NA RZECZ STOWARZYSZENIA CENTRUM REHABILITACYJNO-KULTURALNEGO "PROMYK" W GNIEŹNIE

"...dobroć drugiego człowieka, pozostaje w pamięci na zawsze..."

          Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym darczyńcom, za przekazanie 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, a tym samym wsparcia wielu osób niepełnosprawnych.

Dzięki Państwa pomocy, poprawimy warunki wielu osób cierpiących, strudzonych przez liczne choroby i poszkodowanych przez los.

Każdy najmniejszy akt dobrej woli powoduje, że nasza działalność na rzecz osób niepełnosprawnych staje się potrzebna, a przy Państwa wsparciu, możemy jeszcze bardziej się rozwijać i swoją opieką ogarnąć większy krąg potrzebujących.

Zapewniamy, że otrzymane środki zostaną przekazane na działalność statutową naszego stowarzyszenia w tym zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Mamy świadomość, że wielu ludzi potrzebuje pomocy, tym bardziej dziękujemy, że okazaliście ją właśnie nam.

Wszystkim, którzy nas wsparli jeszcze raz dziękujemy, i zapraszamy do korzystania z naszej oferty /zabiegów rehabilitacyjnych, fizykoterapii, gimnastyki, prelekcji prozdrowotnych/.

Pamiętając o wszystkich darczyńcach, przekazujemy szczere pozdrowienia.

 

Z wyrazami szacunku

Prezes Stowarzyszenia

Halina Dyc

Witamy! :)

Mamy XXI wiek - "sieć sieci", czyli Internet rozwija się w zawrotnym tempie. Coraz więcej ludzi korzysta z tego, jakże pożytecznego, medium, które daje tak wiele możliwości.
My także postanowiliśmy zaistnieć w Sieci. Niniejszym oddajemmy do Państwa użytku ten oto serwis internetowy. Jest to dopiero swoisty początek naszego istnienia w Internecie. Mamy zamiar rozwijać ten serwis. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i propozycje odnośnie wyglądu oraz funkcjonalności naszej witryny - w końcu tworzymy ją dla Was.

Jednocześnie apelujemy do Wszystkich Chętnych o nawiąznie kontaktów i proponujemy współpracę w różnych dziedzinach szczegółowo opisanych na kolejnych podstronach.

Dziękujemy Posłowi na Sejm RP - Tadeuszowi Tomaszewskiemu za okazaną pomoc, która zaowocowała m. in. powstaniem tego oto serwisu. Zapraszamy także na Jego stronę internetową - www.tomaszewski.gniezno.pl.

Copyrights © www.stowarzyszenie-promyk.gniezno.pl 2005 - 2018 | designed by Raph
Valid XHTML 1.0!Valid CSS!